GWARANTOWANE
Uciszysz szumy uszne i poprawisz słuch w 2 tygodnie – efekt potwierdzony badaniami

Wreszcie udało się pokonać ten Tinnitus!

Żeby nie skłamać, na szumy uszne stosowałam już 2 rodzaje tabletek oraz specjalny aparat słuchowy sprowadzony z Niemiec. Nic nie pomogło – szmery cały czas mi towarzyszyły, dzień i w nocy. Nie słyszałam dobrze, nie mogłam spać, skupić się, pracować. Myślałam, że zwariuję. Gdy zaczęłam stosować Acustal, poprawę zauważyłam już po kilku dniach. Przeszkadzające dźwięki zaczęły powoli zanikać, a po 2 tygodniach całkowicie ustały. Lekarz stwierdził, że słuch poprawił mi się o 60%. Wreszcie mogę normalnie żyć.”

Witaj,

Nazywam się Tomasz Kaczmarczyk i od ponad 10 lat zajmuję się tworzeniem rozwiązań pozwalających wyeliminować szumy uszne za pomocą medycyny naturalnej. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że schorzenie to w znacznym stopniu utrudnia codzienne funkcjonowanie. Ogromne problemy ze słuchem, zmniejszona zdolność koncentracji, bóle głowy, napięcie i rozdrażnienie, a nawet nerwica i depresja – codziennie spotykam się z takimi przypadkami u osób nim dotkniętych.

Wiele osób przychodzi do mnie z informacją uzyskaną od innych specjalistów, że najprawdopodobniej będą musieli już zawsze z tym żyć. Dla takich osób mam bardzo dobrą wiadomość:

Wcale nie musisz przyzwyczajać się do tych uciążliwych dźwięków. Opracowano bowiem metodę, która niweluje wszelkie szumy, szmery, trzaski, dzwonienie, dudnienie i piski w uszach nawet w 2 tygodnie. Co najważniejsze, jest to naturalna metoda, która nie wymaga przechodzenia skomplikowanych, bolesnych zabiegów obciążonych ryzykiem niebezpiecznych powikłań.

Powodzenia,

Stosując tę metodę, nawet przy głośnych szumach i sporym ubytku słuchu możesz:

 • „wyłączyć” przeszkadzające dźwięki – znaczne postępy już w ciągu pierwszych 2-3 dni
 • Zacząć słyszeć wyraźnie i bez zakłóceń w ciągu 2 tygodni
 • Zregenerować i wzmocnić komórki nerwu słuchowego nawet 3 razy bardziej
 • Ochronić uszy przed nadmiernym hałasem i innymi czynnikami zewnętrznymi, negatywnie wpływającymi na narząd słuchu

Formuła ta jest tak skuteczna, gdyż działa na 3 płaszczyznach jednocześnie:

 • ZWALCZA PRZECZULICĘ SŁUCHOWĄ

 • Działanie innowacyjnej metody koncentruje się w pierwszej kolejności na oddzielaniu standardowych, świadomie słyszalnych dźwięków od tych, które słyszy wyłącznie osoba zmagająca się z problemem szumów usznych. Następnym etapem jest stopniowa neutralizacja wszelkich zakłócających słyszenie szumów, aż po ich całkowity zanik.
 • POPRAWIA JAKOŚĆ SŁUCHU

 • Składniki aktywne zawarte w formule szybko redukują zakłócenia występujące w układzie słuchowym i usprawniać przepływ krwi przez naczynia krwionośne znajdujące się w części ucha wewnętrznego. To wszystko przekłada się na 3-krotnie lepszą jakość słuchu.
 • OCHRANIA UKŁAD SŁUCHOWY

 • Formuła ta intensywnie wzmacnia kanał doprowadzający fale dźwiękowe do błony bębenkowej, zapobiegając uszkadzaniu komórek ucha wewnętrznego pod wpływem czynników zewnętrznych (np. hałasu) - dzięki temu układ słuchowy znajduje się pod stałą ochroną i jest odporny na zakłócenia.

“100% zmiany

Z tego wszystkiego noce były najgorsze. Nie szło usnąć przez ten ciągły szum. Miewałem chwile, gdy zastanawiałem się, czy aby wszystko ze mną w porządku. Normalni ludzie nie słyszą non stop jakichś dziwnych dźwięków… Pomogła mi wnuczka, która przeczytała gdzieś o skutecznym działaniu Acustalu. To było jak manna z nieba – już po 3 dniach szumy ustały. Właśnie mija miesiąc i badania wykazały poprawę słuchu o 60%. Niebywałe!”

Wysoka skuteczność Acustalu to zasługa najsilniej stężonych ekstraktów pochodzenia roślinnego, witamin oraz najcenniejszych minerałów.


Oto składniki, które zamknięto w każdej kapsułce:
 • Olea Europaea Fruit Oil

  -

  Bogate źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych, wzmacnia barierę ochronną.

 • Prunus Amygdalus Dulcis Oil

  -

  Zawiera kwas oleinowy, linolowy oraz witaminy: A, B1, B2, B6, D i E, wzmacnia barierę lipidową, likwiduje ból i dyskomfort.

 • Mentha Piperita Oil

  -

  Hamuje rozwój mikroorganizmów i działa przeciwzapalnie.

Dzięki formule Acustal eliminacja szumów usznych wreszcie jest:

 • SKUTECZNE

 • Za sprawą starannie wyselekcjonowanych składników o wyjątkowo wysokim stężeniu, zakłócające słyszenie dźwięki redukowane są już w ciągu 2-3 dni. W ciągu 14 dni możesz słyszeć 3-krotnie lepiej.
 • ZDROWA I BEZPIECZNA

 • Acustal to wyłącznie naturalne składniki.

Pamiętaj, że ten sposób, podobnie jak inne, nie zadziała tak samo na wszystkich. Pomimo tego, producent jest tak zadowolony z działania preparatu Acustal, że daje taką oto gwarancję:

Jedyna taka gwarancja!

Jeżeli z jakiegokolwiek powodu stosowanie Acustalu okaże się dla Ciebie za mało satysfakcjonujące, odeślij nam opakowanie, a my zwrócimy Ci pieniądze.

Jak w oszczędny sposób zamówić Acustal?

Najwyższej jakości składniki preparatu nie są łatwe do pozyskania. Dlatego też produkt ten nie może być tani.

Acustal w JEDNORAZOWYM rabacie kosztuje 299 PLN 147 PLN!

Później cena ta podskoczy.

NIEZBĘDNA UWAGA

W celu zamówienia preparatu Acustal, postępuj według poniższych wskazówek. Pamiętaj, że ilość opakowań jest ograniczona, dlatego aby uzyskać gwarancję zakupu, możesz dokonać płatności z góry.

Wypełnij formularz zamówienia znajdujący się pod przyciskiem na dole strony.

Acustal trafi w Twoje ręce po 2-3 dniach. Potem już Ty oceniasz. Jeśli produkt nie przyniesie oczekiwanych rezultatów, po prostu wyślij opakowanie po produkcie na adres zwrotny, a w odpowiedzi otrzymasz zwrot pieniędzy - bez konieczności odpowiedzi na dodatkowe pytania.

Chociaż ja jestem osobiście przekonany, że ta satysfakcja będzie. Prawdę mówiąc, spodziewam się zachwytu z Twojej strony. Myślę, że wyeliminujesz szum uszny w ciągu kilku dni, a pół miesiąca wystarczy, aby znacznie poprawić słyszenie.

Stara cena: 299zł

Nowa cena: 147zł


„Bałam się tego, co słyszałam

Trudno mi było uwierzyć w to, że kiedykolwiek uporam się z tymi strasznymi dźwiękami, których codziennie doświadczały moje uszy. Jakieś takie dudnienie, szelesty, trzaski – sam diabeł by się przestraszył… Tymczasem Acustal zadziałał natychmiast. Nie dość, że w ciągu kilku dni pozbyłam się tych natrętnych odgłosów, to jeszcze zaczęłam słyszeć dużo lepiej, niż kiedyś! Dziękuję za Acustal!”

Bożena Dziedzic, 59 lat, Suwałki

„Cisza to skarb

Od kiedy mam Acustal, uwielbiam tę błogą ciszę. Wreszcie mogę się nią w pełni delektować, relaksować się i nic a nic mi w tym nie przeszkadza – żadne szumy i szmery. To naprawdę cudowne uczucie!”

Elwira Krzysztoń, 45 lat, Kraków

„Wreszcie mogę normalnie pracować

Przyznam, że normalne życie z szumami usznymi nie istnieje. Szczególnie w pracy, gdy masz się skupić i skoncentrować. Niby jak, skoro ciągle Ci coś szumi? Zamiast myśleć o pracy, zamartwiasz się swoim zdrowiem. I tak co dzień. Na szczęście odkryłem Acustal. Bez tego nie ma co myśleć o powrocie do normalnego życia.”

Wojciech Miazga, 34 lata, Inowrocław

„Dobry słuch to podstawa

Acustal stosuję od około 3 tygodni. Różnica pomiędzy tym, co było wcześniej, a tym, co jest teraz, jest dla mnie wręcz niebywała. Szumy zniknęły całkowicie, słyszę dobrze i wyraźnie, nawet z daleka! Słyszę lepiej, niż kiedykolwiek!”

Barbara Krysta, 50 lat, Słupsk

„Gdyby nie Acustal, byłoby naprawdę źle

Słuch pogarszał mi się latami, najpewniej od ciągłego chodzenia w słuchawkach. Cały czas powtarzałem: „słucham?” To doprowadzało moich znajomych do ostateczności. Doszło do tego, że ograniczyłem wychodzenie na miasto, na imprezy. Nie chciałem, żeby się ze mnie śmiano, że jestem głuchy. Dzięki Acustalowi w ciągu niespełna 3 tygodni odzyskałem pełnię słuchu w obydwu uszach. Szok.”

Damian Ozorek, 28 lata, Wejherowo

© 2019 Copyright. Wszystkie prawa zastrzeżone